BBC Ramat Gan Business Center, 12th floor Migdal Kashret Hashav

טרנד הפאות הולך ומתחלף בקצב מסחרר, כאשר אחת לתקופה יוצאת לה לאור עוד אופנה חדשה שכובשת את השטח הנשי בעוצמה. ומה הולך בקיץ של 2023? פאות קצרות אשר מחמיאות לגזרת הפנים, ומאפשרות להתמודד בכבוד עם מזג האוויר החם והלח ועם הזיעה הניגרת. כל מה שרציתם לדעת על טרנד הפאות קצרות לקיץ ולא היה לכם את מי לשאול – כעת במדריך שלפניכם.

קצת על פאות קצרות

בשונה מפאות ארוכות, פאות קצרות מאפשרות התמודדות עם כל סוגי מזג האוויר, תוך שמירה מרבית על עור הפנים והימנעות מזיעת יתר שנובעת מעומס שערות על הפנים. עם הפאות הקצרות ניתן להשתמש בפאה גם למשך זמנים ארוכים ובמזג אוויר חם וקיצוני במיוחד, מבלי שהיופי של הפאה יבוא על חשבון הנוחות. 

למה לבחור דווקא בפאות קצרות לקיץ

הקיץ ישראלי טומן בתוכו מזג אוויר קיצוני והפכך למדי: חום עוצמתי, לחות גבוהה ולעיתים יובש שמקשה על הנשימה. כדי לאפשר לפנים מקסימום חופשיות, עם כמה שפחות העמסה של שיער על מקומות המיועדים להזעה – קיים הטרנד המוביל של פאות קצרות, אשר מאפשרות לחבוש את הפאה גם בקיץ, מתוך נוחות מרבית וללא סרבול מיוצר, מחמם ומעיק.

הכי קל לחפוף פאות קצרות!

סיבה נוספת לכך שהטרנד החם (תרתי משמע…) של קיץ 2023 הוא פאות קצרות, היא בעקבות הצורך הגובר והעולה של חפיפת הפאה בימות הקיץ. בגלל הלחות המוגברת, היובש והחום – הפאה נדרשת לחפיפה לעיתים הרבה יותר קרובות מאשר בעונת החורף. פאה קצרה, קל ונעים הרבה יותר לחפוף מפאה ארוכה, וכך ניתן לשמור על הפאה רעננה ורכה עם מינימום מאמץ, עקב הקלות בה ניתן לחפוף את הפאה הקצרה, והיעילות והמהירות הכרוכים בחפיפה של הפאה הקצרה.

פאות קצרות מעוצבות

גם כאשר מדובר בפאה קצרה, עדיין ניתן למצוא מגוון רחב של עיצובים לפאה אשר מותאמים באופן אישי למראה הפנים של חובשת הפאה. פאות קצרות מעוצבות יכולות להתאים הן ליום חול, הן לשבת והן עבור אירועים חגיגיים במיוחד, כאשר הדגש העיקרי הוא על ההתאמה האישית בין הפאה לתווי הפנים, על מנת ליצור מראה כמה שיותר טבעי ונעים לעין.

פאות קצרות מעוצבות – כמה זה עולה?

ניתן למצוא פאות קצרות מעוצבות בטווח מחירים רחב, בהתאם לתקציב האישי, לסוג הפאה, לאורך, לצבע ולמבנה. ההמלצה היא לבחור את הפאה בכובד ראש ומתוך שיקול דעת, כיוון שהפאה היא זו שבסופו של דבר קובעת את הלוק הכללי והמרשים. בנוסף, הפאה היא זו שתלווה את הרוכשת למשך השנים הבאות ולכן עליה להיות מרוצה ממנה עד לשערה האחרונה.

פאות קצרות מעוצבות – באיזה צבעים

פאות קצרות מעוצבות, יכולות להגיע במגוון רחב של צבעים: החל משחור כהה ואצילי, המשך בחום או בלונד שתני, וכלה בשיער בלונדיני וצהוב או אפילו מג'ונג'ן. פעמים רבות הפאה הקצרה תהיה מעוצבת בשילוב של כמה גוונים, על מנת ליצור מראה טבעי ולהציג שיער משולב שטומן בתוכו כמה טונים וגוונים בעת ובעונה אחת.

פאות קצרות יפות

איך שומרים על פאות קצרות יפות גם במשך הקיץ הארוך, וגורמים להן להיראות רעננות ופרשיות לאורך זמן? בעזרת הטיפים הבאים:

  1. בסיום כל לבישה הברישי את הפאה והניחי אותה על ראש הקלקר הייעודי.
  2. אחסני את הפאה במקום המוגן מלחות, אבק, יובש וחום קיצוני.
  3. הקפידי על חפיפה של לפחות פעם בחודש עבור הפאה הקצרה בה את משתמשת באופן יומיומי.
  4. הימנעי ככל האפשר מלשחק בשערות הפאה בידיים.
  5. ניתן למרוח סילקונים או קרמים ייעודיים על הפאה על מנת לשמר את הסרוק והברק שלה לאורך זמן.
  6. הימנעי מהכנסה של הפאה לשקית או להעמדה לא נכונה שלה שעלולה לגרום לאיבוד צורת הפאה.

פאות קצרות – כל כמה זמן קונים?

זמני תחלופת הפאה משתנים בהתאם לאיכות הפאה, שווי השוק שלה, השערות מהן היא מורכבת ואפילו הצבע והגוונים. הזמן הממוצע של חיי הפאה נא בין 4 ל 7 שנים. כאשר לעיתים, בעזרת תיקונים או החלפה של הסקין, הוספת גוונים ושדרוג הפאה  – ניתן להאריך את אורך חיי הפאה באופן משמעותי ולגרום לה להיות רעננה, יפה ומרשימה גם לאחר כמה שנים טובות.

פאות קצרות – מתוסרקות או ייבוש טבעי

גם כאשר מדובר על פאות קצרות, ניתן להתרשם ממגוון אדיר של סוגי הפאות הקיימות בשוק. הסוגים המרכזיים של הפאות נעים בין פאה מתוסרקת שנדרשת לסידור של בייביליס ופן לאחר כל חפיפה. לבין פאה בייבוש טבעי אשר אינה נדרשת לסידור לאחר החפיפה וממילא ניתן לחפוף אותה פעמים רבות יותר מבלי לחשוב פעמיים.

פאות קצרות מעוצבות קונים אצל כבי מונטג!

אם גם את מעוניינת להתחדש בפאה קצרה, איכותית וכזו שמתאימה לטרנד הכי חם ועכשווי – סלון הפאות הייחודי של כבי מונטג, מתאים במיוחד עבורך, על מנת להגשים לך את חלום הפאה בצורה הכי איכותית ויעילה שניתן.

לסיכום

בסלון הפאות הייחודי של כבי מונטג, ניתן להתרשם ממגוון רחב של פאות קצרות שמותאמות במיוחד לטרנד הסוחף של 2023. ולקבל פאה קצרה שמותאמת אלייך באופן אישי ויוצרת עבורך את הלוק המושלם עליו תמיד חלמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *